09173208302

اخذ ویزاهای مهاجرت کاری
    
تعداد بازدید: 2058
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/2/7

اخذ ویزای کاری:

امروز افراد زیادی درصدد مهاجرت هستند بخصوص جوانان که جویای کار هستند.اما باید یاد آور شویم باید تمام جوانب مهاجرت را بسنجیم. اولین قدم در امر مهاجرت انتخاب کشور است و حتما باید درمورد کشور مورد نظر اطلاعات کسب کنیم تا یک مهاجرت بدون دردسر داشته باشیم.

چرا مهاجرت از طریق ویزای کار:

  • از مهم ترین مزایای ویزای کاری امکان اخذ اقامت دائم از طریق آن می باشد. زمانی که شما مدت مشخصی در یک کشور به کار مشغول می شوید می توانید برای اقامت دائم به اداره مهاجرت آن کشور درخواست بدهید.
  • یکی دیگر از مزایای مهم داشتن درآمد در ابتدای ورود به کشور مقصد می باشد. بدین ترتیب شما با آرامش خاطر بیشتری به کشور مورد نظر مهاجرت کنید.
  • مزیت سوم و بسیار مهم ویزای مورد نظر این است که در مدت کوتاهی امکان همراهی خانواده تان وجود دارد. بدین ترتیب در مدت زمانی چند ماهه می توانید برای اعضای خانواده اقامت دریافت کنید.

 

شرایط اخذ ویزای کاری :

شرایط اخذ ویزای کاری همانند مدارک مورد نیاز آن تا حدودی بین کشورهای مختلف مشترک می باشد. برای اطلاع دقیق از شرایط اخذ ویزای کشورهای مختلف به موسسه مهاجرتی بین المللی کوچگر مراجعه کنید.

یکی از شرایطی که تقریبا بین کشورها مشترک است داشتن سابقه کاری مناسب در زمینه کار مورد درخواست می باشد.

یکی دیگر از شرایط اخذ ویزا داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با شغل درخواستی می باشد. همچنین سابقه کاری شما باید با مدرک تحصیلی تان یکی باشد.

 برای دریافت اطلاعات مختصر از تعدادی کشور ها لینک زیر را کلیک کنید(برای دریافت اطلاعات بیشتر به موسسه مهاجرتی بین المللی کوچگر مراجعه کنید ) :

 سایر اطلاعات کشور های مهاجرتی

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.