09173208302

ویزای استارتاپ کشور کانادا 2019
    
تعداد بازدید: 982
         
دسته بندی : عمومی
    
تاریخ درج خبر : 1398/7/11

وقتی ویزای استارتاپ برای اولین بار در سال 2013 راه اندازی شد ، یک خبر جدید بود که به عنوان یک برنامه مهاجرت تجاری اعلام شد که نیازی به حداقل سرمایه گذاری یا حداقل ارزش خالص ندارد.
اگر ایده خوبی برای تجارت دارید ، می توانید اقامت دائم کانادا را برای خود و اعضای خانواده خود تضمین کنید.
در مارس-آوریل 2019 ، پس از آنالیز در مورد عملکرد این ویزا ، دولت کانادا اعلام کرد که این یک آیتم دائمی در فهرست مهاجرت باقی خواهد ماند.
این برنامه موفق شد کارآفرینان با استعدادی را از سراسر جهان با 3.75 میلیون بودجه از اشخاص تعیین شده جذب کند.
بودجه اخیر فدرال 4/5 میلیون برای ادامه 5 سال آینده اختصاص داده است. انتظار می رود که این برنامه از نظر متقاضی بیشتر و آسان تر به جلو برود.

اگر می خواهید در این برنامه شرکت کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که چهار مورد از شرایط لازم را دارید:
1. اخذ گواهی تعهد یا نامه پشتیبانی از یک نهاد تعیین شده.
2. بودجه تسویه حساب کافی در اختیار شما باشد.
3. حداقل یک سال آموزش پس از دوره متوسطه داشته باشید.
4. نشان دادن مهارت کافی در زبان انگلیسی یا فرانسوی از طریق تست استاندارد (برابر با سطح معیار زبان کانادایی سطح 5).

با چه چیزی باید شروع کنید؟
در ابتدا ، شما باید یک برنامه کاری دقیق و مفصل تهیه کنید ، و توصیف سرمایه گذاری خود ، و نحوه برنامه ریزی برای موفقیت آن را بیان کنید. سپس باید برنامه کسب و کار را به بیش از 50 نهاد تعیین شده کانادایی اعم از صندوق های سرمایه گذاری ، گروه های سرمایه گذار فرشته و برنامه های تجاری کانادایی ارسال کنید.
برای کسب صلاحیت در روابط عمومی کانادا تحت این برنامه ، شما باید حداقل 75000 دلار از سرمایه گذاران یا 200000 دلار از بودجه سرمایه گذاری را تأمین کنید. اگر راه اندازی شما توسط یک برنامه انکوباتور تجاری پشتیبانی می شود ، حداقل اعتبار مالی لازم نیست.
پس از به دست آوردن حمایت از اشخاص تعیین شده ، آنها ملزم به ارسال نامه حمایت از شما و ارسال نامه تعهد به مقامات هستند. شما باید نامه پشتیبانی یک نهاد کانادایی را به IRCC ارسال کنید.
در مرحله آخر ، IRCC درخواست شما را ارزیابی می کند. آنها بررسی می کنند که آیا شما حداقل الزامات بودجه را تحقق بخشیده اید یا خیر؟ وهمچنین اثبات بودجه کافی برای حمایت از خود و اعضای خانواده خود را در هنگام استارتاپ مشاغل خود در کانادا ارائه کرده اید ، را بررسی میکنند.
تعداد بودجه اعضای خانواده که مورد نیاز است(به دلار آمریکا) :
یک نفر 12،475 دلار
دونفر 15،531 دلار
سه نفر 19،093 دلار
چهار نفر 23181 دلار
پنج نفر 26،292 دلار
شش نفر 29،652 دلار
هفت نفر 33،014 دلار

تفاوت ویزای استار تاپ کشور کانادا با سایر کشور ها
کانادا تنها کشوری نیست که اجرای این نوع برنامه ها را دارد. با این حال ، آن نسبت به سایر کشورها از جنبه های جانبی دارد. سایر کشورها معمولاً تنها در مواقع موفقیت آمیز ، اقامت دائم را تأمین می کنند. چهارچوب زمانی برای چنین موفقیتی معمولاً محدود است.
در مقابل ، کانادا تا زمان تحقق الزامات فوق به شما اقامت دائم می دهد. در صورت عدم موفقیت سرمایه گذاری ، اقامت دائم شما از شما گرفته نخواهد شد. این به نفع شماست که اطمینان حاصل کنید که سرمایه گذاری شما سود کسب می کند و به موفقیت میرسد.
برنامه ویزای استارتاپ تازه کانادا با هدف جذب استعداد جهانی کارآفرینی ، گسترش جغرافیای استارتاپ ، ایجاد شغل برای کانادایی ها ، رونق اقتصاد کشور و تبدیل آن به یک رهبر مستحکم در فن آوری های پیشرفته ونیمه پیشرفته در سطح کشور است.

مزایای استفاده از ویزای استارتاپ کشور کانادا
1. یک اقتصاد قدرتمند
2. مالیات پایین
3. خرج و مخارج پایین راه اندازی کسب و کار
4. دارای عالی ترین رتبه تحقیق و نوآوری
5. کیفیت بالای زندگی

 

 

 

از   0   رای
0

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.