09173208302

مهاجرت از طریق کار یکی از بهترین راه های مهاجرتی، است. افرادی که میخواهند مهاجرت کنند بهترین حالت این است که در محل اقامت خود هزینه زندگی خود را تامین کنند. دو راه برای تامین معاش خود وجود دارد 1. کار آفرینی کنند 2. بتواند شغل مناسبی داشته باشند. همانطور که میدانید برای کارآفرینی در کشور های خارجی نیاز به داشتن سرمایه ای زیاد ،یادگیری زبان کشور مورد نظر ، آشنایی با قوانین و مقررات تجاری کشور مقصد است . همان گونه که میدانیم افراد برای مهاجرت درگیر دغدغه های فکری چون مشکلات مهاجرت ، میزان درآمد شغل موردنظر خود، مشکلات گرفتن ویزا و... هستند. موسسه مهاجرتی بین المللی کوچگر همواره میکوشد شما را درجهت مهاجرتی آسان و بدون مشکل راهنمایی کند.

بیشتر بدانید...

اگر دوست داشته باشید که برای ادامه ی تحصیل به کشورهای خارجی بروید شاید درباره ویزای تحصیلی سوالاتی در ذهنتان شکل گرفته باشد. همه ی کسانی که می خواهند در کشورهای خارجی تحصیل کنند باید ویزای دانشجویی کشور مورد نظر رو دریافت کنند. این ویزا در واقع نوعی اقامت موقت است که امکان تحصیل، زندگی و حتی کار در آن کشور را به شخص می دهد. برای آشنایی بیشتر با ویزای تحصیلی در ادامه ما را همراهی کنید.

بیشتر بدانید...

مهاجرت و اقامت در کشور های خارجی مملو از قواعد و قوانینی است که بدون اطلاع از این قوانین و قواعد ممکن است دچار مشکل شویم و راه پیش رو را برای خود ناهموار کنیم؛ موسسه مهاجرتی بین المللی گوچگر، با تیم مشاوره ای حرفه ای شمارا در تمام زمینه های مهاجرتی اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه ای راهنمایی میکند تا مهاجرتی بدون دغدغه و دردسر داشته باشید. موسسه مهاجرتی کوچگر هیچ گونه خدماتی در مسیر غیر قانونی ندارد تمامی خدمات بر اساس اصول قانونی و صحیح و بدون خطر انجام میشود تا شما بتوانید بهترین تصمیم را در جهت اخذ اقامت و مهاجرت بگیرید.

بیشتر بدانید...