09173208302

سرمایه گذاری ثبت شرکت در روسیه
دوشنبه 22 مهر 1398
    
بازدید: 296
    

از میان روش های مختلف در خصوص اخذ اقامت روسیه و مهاجرت به روسیه می توان به اخذ اقامت روسیه از طریق سرمایه گذاری و مهاجرت به کشور روسیه از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور روسیه که یکی از روش های جذاب اخذ اقامت روسیه محسوب می شود ، اشاره کرد.
شرایط مهاجرت و اخذ اقامت روسیه از طریق سرمایه گذاری
سرمایه گذاری در روسیه را به سه روش میتوان انجام داد (اخذ اقامت روسیه از طریق سرمایه گذاری)
یکی از روش های اخذ اقامت روسیه از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در روسیه است که در کشور روسیه یکی از روش های جذاب و پر متقاضی اقامت اروپا محسوب می شود. همچنان در این روش متقاضیان باید بسیار سنجیده، حساب شده و با دقت با آن مواجه شوند و تا آن جاکه ممکن است دانش و اطلاعات خود را بالا ببرند تا مسیر درستی طی کنند . فراموش نکنیم که روش سرمایه گذاری فقط یکی از روش های موجود برای اخذ اقامت روسیه محسوب می شود. لذا متقاضیان در انتخاب روش انجام کار جهت اخذ اقامت روسیه باید بسیار حساس باشند.
روسیه یک قانون شهروندی اقتصادی جدید را پیشنهاد داده است که طبق آن سرمایه گذاران می توانند با پرداخت هزینه ای مستقیما به حساب یک خیریه در روسیه، اقامت روسیه سرمایه گذاری را کسب کنند.

نحوه اخذ اقامت روسیه سرمایه گذاری
تا وقتی که شغل شما برای زندگی در روسیه سودده باشد و مالیات خود را در هر سه سال بپردازید، شما حق گرفتن پاسپورت روسی را دارید. تمام هزینه ی شهروندی روسیه برای شما می تواند تنها ۷۵۰۰۰ دلار باشد که لازم نیست یک جا پرداخت شود، بلکه این پرداخت ها سالیانه است.
وقتی این هزینه ها را با هزینه ی اقامت کاراییبی مقایسه کنید که هیچ گونه حمایتی هم از شهروندان خود نمی کنند، می بینید که این قرارداد، قرارداد بدی نیست.
ما همین حالا هم برنامه ی کسب پاسپورت روسیه را آغاز کرده ایم. لطفا برای مشاوره ی رایگان با ما تماس بگیرید. لطفا توجه داشته باشید که پاسپورت روسیه مدتی ۵ تا ۱۰ ساله دارد که پس از آن باید تمدید شود. برای این کار شما باید شرایط اقامت ۹۰ روزه را داشته باشید.

فواید و مزایا اقامت سرمایه گذاری روسیه
1. پاسپورت روسیه اعتبار ۵ و ۱۰ ساله دارد.
2. برنامه ی کسب اقامت روسیه با سرمایه گذاری به تنها ۹۰ روز حضور فیزیکی در سال اول نیاز دارد.
3. دریافت پاسپورت روسی می تواند در دفتر خدمات مهاجرتی فدرال روسیه یا در یک سفارت، کنسول گری یا دفتر نمایندگی روسیه انجام شود.
4. با ویزای روسیه می توانید به تقریبا ۱۰۰ کشور جهان سفر کنید.


روش اخذ اقامت سرمایه گذاری روسیه
دو راه اصلی برای کسب پاسپورت با سرمایه گذاری و کار در روسیه وجود دارد. روش اول مخصوص کارآفرین ها و افراد با شغل آزاد است. تجارت خود را به روسیه بیاورید و اگر سود مشمول مالیات شما ۱۰ میلیون روبل یا بیشتر سالانه و برای سه سال باشد، می توانید شهروندی روسیه را کسب کنید. راه دوم برای کارمندانی است که مهارت های ویژه دارند و در یک تجارت بزرگ سرمایه گذاری می کنند.
حداقل ۱۰ میلیون روبل سرمایه گذاری کنید، صاحب حداقل ۱۰ درصد از سهام کل شوید. سهام کل باید ارزشی معادل حداقل ۱۰۰ میلیون روبل داشته باشد. سالانه حداقل ۶ میلیون روبل مالیات را برای سه سال بپردازید و پس از آن می توانید شهروندی روسیه را کسب کنید.

ثبت شرکت در روسیه
با توجه به روابط تجاري بسيار خوب مابين ايران و روسيه بسياري از تاجران ايراني در سال هاي اخير به فكر ثبت شركت كاملا روسي در خاك روسيه افتاده اند كه به نظر كارشناسان بسيار كار منطقي و خوبي است.
البته براي افرادي كه واقعا نيت تجارت دارند چون تأسيس شركت به تنهايي كافي نيست و مهمتر از تأسيس شركت نگهداري آن طبق قانون مهم میباشد تا دچار مشكل با اداره ماليات نشويد.
ثبت شرکت در روسیه جهت اقامت، هزينه سنگيني دارد و جهت اقامت ميتوانيد بدون تاسيس شركت هم اقدام نماييد.

انواع شركت در روسيه
1.شركت با مسوليت محدود و به نام كوتاه روسي OOO
از پرطرفدارترين نوع شركت ها میباشد و با سرمايه اوليه ١٠ هزار روبل ميتوانيد تاسيس نماييد، در اين نوع شركت تا تعداد ٥٠ نفر سهامدار ميتواند سهيم باشند و طبق قوانين جديد مديرعامل هم ميتواند بيشتر از يك نفر باشد، مدت زمان ثبت يك هفته طول میکشد.

2.شركت سهامي خاص با نام كوتاه روسي AO
سرمايه اوليه ١٠ هزار روبل و تعداد سهامدار محدوديت ندارد و حدود سه هفته برای ثبت طول ميكشد.

3.شركت سهامي عام با نام كوتاه ПАО
سرمايه اوليه ١٠٠ هزار روبل تعداد سهامداران نامحدود و مدت زمان ثبت ٤ ماه طول میکشد.

4.شركت شخصي به نام كوتاه روسي ИП
اين نوع شركت نياز به سرمايه اوليه نداشته و يك تبعه روس و يا شخصي كه اقامت دايم ( ويدناژيتلستوا) دارد ميتواند خيلي سريع اين نوع شركت را با ارايه شماره مالياتي خود و پاسپورت به ثبت برساند.

مدارك لازم جهت ثبت شركت
• ترجمه پاسپورت مدير عامل ( در صورتي كه مدير عامل ايراني باشد )
• ترجمه پاسپورت سهامداران
• ويزا و رجستر ( پيشنهاد ميشود با ويزاي تجاري جهت ثبت شركت به روسيه بيايد )

اقدامات و هزینه ها:
• هزينه هاي محضر يا دفتر خانه ( ناتاريوس )
• مترجم رسمي
• تنظيم و آماده كردن كليه مدارك جهت ارايه به اداره ماليات و ثبت
• سفارش مهر شركت ( يك عدد )
• دعوتنامه تجاري يكماهه جهت سفر به روسيه در روز محضر و ترانسفر فرودگاهي
• افتتاح حساب بانكي با حضور مدير عامل و سفارش كارت هاي اعتباري ويزا و مستر كارت در يک بانک روسی ( ازبر بانک پيشنهاد ميگردد )
• استخدام مدير عامل موقت روس* ( در صورت نياز )
• دريافت كارت “اسنيلس” كد بيمه شخصي از اداره بازنشستگي ( از جمله مدارک ضروری كه بعضا ناديده گرفته می شود )
• اخذ كد مالياتي ” ای ان ان” ( داشتن اين كد الزامي است )
• خريد آدرس حقوقي
• انجام امور حسابداري دوره اول
• ارايه مدارک شركت كه شامل : گواهي ثبت شركت كه حكم سند شركت را دارد و شعبه اداره ماليات و تاريخ ثبت و شماره ثبت ذكر شده، روزنامه رسمي شركت، اساسنامه شركت، اجاره نامه آدرس حقوقي شركت، صورتجلسه، تصميم جلسه هيت مديره و اگر شركت بيش از يك سهامدار داشته باشد سندي به نام معرفينامه اعضا و مهر شركت ميباشد.

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.