09173208302

سرمایه گذاری ثبت شرکت در مجارستان
پنج شنبه 2 خرداد 1398
    
بازدید: 391
    

((مجارستان))


کشور مجارستان، کشوری عضو حوزه شنگن است.این کشوره در حال توسعه در رتبه دوم بهترین شهرهای توریستی جهان قرار گرفته است.پایتخت کشور مجارستان، شهر بوداپست است.شهر بوداپست یکی از ده شهر زیبای جهان است.
یکی از مزیت های کشور مجارستان، هزینه پایین زندگی در کشور مجارستان است.همین امر سبب شده تا توجه افراد زیادی به کشور مجارستان برای زندگی و سرمایه گذاری جلب شود.
برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور مجارستان می توانید اوراق مشارکتی را که دولت مجارستان برای سرمایه گذاری در نظر گرفته را خریداری نمایید. شما بعد از گذشت ۵ سال می توانید مبلغ سرمایه گذاری شده خود در اوراق مشارکت را پس بگیرید.اما این نکته نیز حائز اهمیت است که سرمایه شما بدون هیچ سودی برگشت داده خواهد شد.

سرمایه گذاری در مجارستان
اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه:
در سال های اخیر و پس از تصویب قانون اجازه سرمایه گذاری در کشور مجارستان، دولت اوراق قرضه ۵ ساله ای را برای اخذ اقامت کشور مجارستان به فروش می رساند.پس از گذشت ۵ سال سرمایه گذار می تواند اقامت دائم کشور مجارستان را کسب نماید.

هزینه و سرمایه مورد نیاز برای کسب اقامت مجارستان:
در اولین سال هایی که برای سرمایه گذاری در کشور مجارستان اقدام میشد، سرمایه مورد نیاز در حدود ۲۵۰ هزار یورو بود.اما در سال های اخیر این سرمایه به مبلغی در حدود ۳۰۰ هزار یورو تغییر پیدا کرد.
برای در خواست دادن نیز نیاز است تا هزینه ای را پرداخت نمایید.این هزینه نیز از ۵٫۵۰۰ یورو به ۶٫۵۰۰ یورو افزایش یافته است.
این هزینه برای بررسی مدارک و شرایط متقاضی و همراهان وی دریافت می گردد.ویزای همراه به فرزندان زیر ۱۷ سال و همسر متقاضی تعلق می گیرد. از جمله هزینه های درخواست اقامت دائم خانواده، هزینه های دولتی در مجارستان، هزینه های ترجمه، هزینه های خدمات برای انجام تحقیق درباره عدم سوء پیشینه متقاضی و منبع درآمد او و … میباشد. این هزینه ها قابل بازگشت نمی باشند.

مزایای برنامه مهاجرتی مجارستان
از مزایای سرمایه گذاری در کشور مجارستان می توان به هزینه پایین زندگی در کشور مجارستان اشاره نمود.از دیگر مزایای کشور مجارستان می توان به عضو حوزه شنگن بودن آن اشاره نمود.برای مثال بعد از اخذ اقامت کشور مجارستان می توانید به کشورهای عضو حوزه شنگن بدون دریافت ویزا سفر نمایید.این امکان برای شما وجود دارد تا بعد از سرمایه گذاری در کشور مجارستان، برای خانواده خود نیز اقامت دریافت نمایید.برای متقاضیان این امکان وجود دارد تا بدون زندگی کردن در کشور مجارستان اقامت این کشور را کسب نمایند.برای متقاضی و همراهانش بعد از گذشت ۸ سال اقامت دائم کشور مجارستان و پاسپورت این کشور صادر می گردد.

ثبت شرکت در مجارستان
مراحل ثبت شرکت در کشور مجارستان بدین صورت است که اول باید ویزای تجاری مجارستان را تهیه کنید و برای کار های ثبت شرکت به کشور مجارستان بروید . سپس مدارک لازم برای ثبت شرکت خود را به اداره ی بازرگانی و کار و سفارت کشور مجارستان ارائه بدهید و منتظر نتیجه ی آن بمانید . برای ثبت شرکت شما در مجارستان ۶ ماه زمان لازم است . پس از ثبت شرکت در کشور مجارستان و ۳ سال فعالیت در این شرکت شما می توانید برای خود و خانواده ی خودتان اقامت دائم کشور مجارستان را دریافت نمایید.

ثبت شرکت در مجارستان

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در مجارستان:
• آدرس شرکت جهت ثبت شرکت در مجارستان
• اسکن پاسپورت سهامداران شرکت
• اسکن پاسپورت مدیران شرکت
• یکی از قبض های خدماتی مانند قبض تلفن جهت تأیید آدرس شرکت
• حداقل مبلغ ۲۰۰۰ یورو برای سرمایه ی اولیه ی شرکت جهت ثبت شرکت در مجارستان
• پرداخت کامل هزینه های بانکداری ۱ سال اول شرکت

مدارک لازم برای دریافت ویزای تجاری مجارستان:
1. پاسپورت متقاضی با حداقل اعتبار ۲ سال
2. شناسنامه متقاضی برای دریافت ویزای تجاری مجارستان
3. سند ازدواج متقاضی برای دریافت ویزای تجاری مجارستان
4. مدارک تمکن مالی متقاضی
5. فیش حقوقی ۶ ماه اخیر متقاضی
6. بیمه سفر
7. گواهی عدم سوء پیشینه متقاضی برای دریافت ویزای تجاری مجارستان
8. دعوتنامه در صورت وجود
9. چند قطعه عکس متقاضی

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.