09173208302

مهاجرت تحصیلی به انگلستان
شنبه 31 فروردین 1398
    
بازدید: 667
    

انگلستان

اگر شما آرزو تحصیل در انگلستان را دارید اما به علت هزینه های گران در این کشور این امکان برایتان وجود ندارد ، با مطالعه این مقاله می توانید به آرزوی خود را برآورده کنید . ما در اینجا به شما کمک می کنیم تا به ساده ترین راه برای بورسیه تحصیلی انگلستان دست پیدا کنید .
همانطور که می دانید آموزش و تحصیل در بریتانیا این روزها اصلا ارزان نیست ، کمک هزینه های تحصیلی و فرصت های مالی مشابه ، به تحصیل افراد در این کشور می کند . اگر چه این بدان معنی است که اخذ بودجه بورسیه تحصیلی بسیار رقابتی است ، تعداد فزاینده ای کمک هزینه تحصیلی در دانشگاههای انگلستان برای جذب دانشجویان بین المللی با استعداد به این کشورمی باشد .
علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی به این کشور ممکن است گاهی به سبب هزینه های بالا از تحصیل در این کشور صرف نظر کنند اما مهاجرت از طریق بورسیه تحصیلی انگلستان امکان مهاجرت ارزان تحصیلی را برای شخص فراهم می کند .
شرایط اخذ انواع بورسیه تحصیلی انگلستان
در زیر انواع کمک هزینه ها تحصیلی در بریتانیا شرح داده شده است . بودجه برخی از این بورسیه های تحصیلی توسط دولت انگلستان فراهم می شود و برخی از این بورسیه ها توسط سازمان های خارجی و بسیاری دیگر توسط دانشگاه های به خصوص در انگلستان ارائه می شود .
اخذ بورسیه تحصیل رایگان انگلستان معمولا کاری مشکل است و تنها به افرادی با رزومه های بالا تعلق می گیرد ، معمولا بورسیه تحصیلیمقطع دکترا یا Phd و اخذ بورسیه مقطع فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد انگلستان بیشتر از دیگر بورسیه های تحصیلی دوران کارشناسی در دسترس هستند .
زبان تحصیل در انگلستان ، انگلیسی می باشد . در این کشور اخذ بورسیه تحصیلی بدون مدرک زبان انگلستان غالبا ممکن نیست .
بورسیه تحصیلی دولتی انگلستان برای دانشجویان بین المللی
بورسیه Chevening بریتانیا : این کمک هزینه تحصیلی در انگلستان برای دانشجویان بین المللی می باشد و بودجه این بورسیه توسط انگلستان و بخش های مشترک المنافع و سازمان های همکار ارائه می گردد . این بورسیه تحصیلی شامل کمک های مالی بطور کامل و یا بخشی از هزینه های تحصیلات تمام وقت را در رشته های گوناگون پوشش می دهد .
بورس های تحصیلی برای کشورهای در حال توسعه و مشترک المنافع : بورس های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی از کشورهای در حال توسعه (کشورهای مشترک المنافع) ، برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می گردد.
طرح کمک هزینه تحصیلی مشترک المنافع در دانشگاه هایUK – : این کمک هزینه تحصیلی در انگلستان برای دانشجویان بین المللی اعطا می شود که برای تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد در دانشگاه های انگلستان ارائه می گردد . دوره های مورد مطالعه باید آشکارا به توسعه فن آوری ، اقتصاد جامعه در داخل کشور انگلستان یا کشور مشترک المنافع کمک های قابل توجهی را ارائه کند .

بورسیه های تحصیلی غیر دولتی در انگلستان برای دانشجویان بین المللی
بورسیه : Euraxess UK – Euraxess : بودجه این بورسیه از کمیسیون اروپا فراهم می شود ، این بورسیه برای پشتیبانی محققان در اروپا فراهم شده است . بریتانیا این طرح را توسط شورای بریتانیا به اجرا درآورده است . این بورس های تحصیلی ، پژوهشی مختلف و تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان ارائه می شود .
بورس تحصیلیCastleSmart – بورسیه تحصیلی :CastleSmart کمک هزینه ای معادل £ 6000 سالانه را به دانشجویان دوره کارشناسی در انگلستان (به تمام ملیت ها) ارائه می کند . متقاضیان باید یک ویدیو قانع کننده از سطح اهداف و مطالعه حرفه ای خود برای درخواست ارسال کنند .
در برخی دانشگاه های خاص این کشور بورسیه تحصیلی پزشکی انگلستان نیز ارائه می شود برای اطلاعات بیشتر بایستی به سایت دانشگاه مربوطه مراجعه کنید. شرایط اخذ بورسیه پذیرش از دانشکاه های انگلستان متفاوت می باشد و در هر دانشگاه و رشته ای متفاوت است .
بورسیه تحصیلی انگلستان برای دانشجویان آفریقایی:
گروه بورس های تحصیلی طرح Tullow – این بورس های تحصیلی برای دانشجویان از کشورهای منتخب از آفریقا و جنوب امریکا می باشد . این بورسیه شامل هزینه های کامل کمک هزینه درسی ، حقوق ماهانه ، هزینه های سفر و کمک هزینه های دیگر می شود .
بورسیه تحصیلی انگلستان برای دانشجویان ارمنی:
برنامه کمک هزینه تحصیلی Luys – اعطای وام و یا کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان ارمنی برای تحصیل در دانشگاه های برتر جهان ، از جمله دانشگاههای انگلستان آکسفورد و کمبریج می باشد .
بورسیه تحصیلی برای دانشجویان چینی:
مرکز حمایت از دانشجویی چینی بریتانیا – کمک هزینه ای تا UK £ 3000 به شهروندان چینی (از جمله دانشجویان هنگ کنگی) که برای تحصیل در رشته دکترا در هر رشته ای به یکی از دانشگاه بریتانیا آمده اند را شامل می شود .
بورسیه تحصیلی انگلستان برای دانشجویان فرانسوی:
بورسیه متفقین : این بورس های تحصیلی برای تحصیل در انگلستان جهت دانشجویان فرانسوی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد اعطا میگردد .
بورسیه تحصیلی برای دانشجویان هند:
بورسیه چارلز والاس هند : کمک هزینه تحصیل در انگلستان برای دانشجویان دوره دکترا، جهت پژوهش و بازدید از هند است .
بورسیه گوا : کمک هزینه تحصیلی در انگلستان برای دانشجویان Goan برای تحصیلات تکمیلی در انگلستان در هر رشته ای می باشد .
بورسیه Saltire – بورس های تحصیلی برای دانشجویان ورودی به انگلستان از کانادا ، ایالات متحده ، هند و چین برای تحصیل در هر رشته ای می باشد .
بورسیه تحصیلی برای دانشجویان پاکستانی:
بورسیه چارلز والاس پاکستان: UK هزینه این بورسیه توسط موسسه خیریه برای تحصیل در انگلستان به دانشجویان دکترا پاکستان اعطا میگردد ، این بورسیه برای محققان دوره های فوق لیسانس می باشد .
بورسیه مدارس شبانه روزی
در برخی مناطق این کشور امکان استفاده از بورسیه مدارس شبانه روزی انگلستان برای دانش آموزان پیشرو در علم و دارای افتخارات تحصیلی که برای تحصیل خود نیازمند بورسیه می باشند وجود دارد .
کمک هزینه تحصیلی دانشگاه های خاص به دانشجویان بین المللی بریتانیا
بورس های بین المللی دانشگاه بریستول : کمک هزینه تحصیلی در انگلستان که به دانشجویان بین المللی برای تحصیل در دانشگاه بریستول در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد اعطا می گردد .
بورسیه بین المللی دانشگاه بیرمنگام برای دوره های کارشناسی ارشد : بورسیه های مختلف به دانشجویان کارشناسی ارشد برای تحصیل در دانشگاه بیرمنگام اعطا می گردد .
بورس های بین المللی نخبگان دانشگاه کاردیف : کمک هزینه تحصیلی در انگلستان برای دوره های کارشناسی ارشد که به دانشجویان بین المللی برای تحصیل در دانشگاه کاردیف در ولز اعطا می گردد .
بورس های تحصیلی کلارندون در دانشگاه آکسفورد : این بورسیه توسط انتشارات دانشگاه آکسفورد، صندوق کلارندون حمایت شده است و کمک هزینه تحصیلی انگلستان برای دوره های تمام وقت و پاره وقت به دانشجویان فارغ التحصیل در دانشگاه آکسفورد اعطا می گردد .
بورسیه جهانی دانشگاه ادینبورگ : برنامه های مختلف بورسیه تحصیلی انگلستان که به دانشجویان بین المللی فارغ التحصیل در زمان ثبت نام در دانشگاه اسکاتلند ادینبورگ اعطا می گردد . بورسیه ویژه به دانشجویان کشورهای در حال توسعه ، دانشجویان برنامه آکادمی بهداشت جهانی ، و دانشجویان ورودی از امریکا لاتین اعطا می گردد .
بورس های تحصیلی گیتس کمبریج : برای دانشجویان بین المللی که بورسیه کامل انگلستان می باشند برای تحصیل در بریتانیا و دانشگاه کمبریج اعطا می گردد . این بورسیه فقط برای دانشجویان کارشناسی ارشد تمام وقت می باشد .
بورس های بین المللی دانشگاه ناتینگهام : بورسیه های مختلف برای تمام سطوح تحصیلی اعطا می گردد .
بورسیه رودز برای دانشجویان بین المللی در دانشگاه آکسفورد : این بورسیه تحصیلی بر اساس لیاقت شخص برای دوره های کارشناسی ارشد ، دکتری و برای تحصیل در دانشگاه آکسفورد به دانشجویان اعطا می گردد .
بورسیه کارشناسی دانشگاه سوانسی : مجموعه ای از کمک هزینه تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد ، که به دانشجویان مناطق مختلف ، از جمله اتحادیه اروپا ، آسیا اعطا می گردد .
بورس های بین المللی دانشگاه غرب لندن : ارائه 50 کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان بین المللی برای تحصیل در انگلستان به عنوان سفرای کشور خود ، که برای تحصیل در هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند اعطا می گردد .
هزینه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در دانشگاه وستمینستر : کمک هزینه تحصیلی در انگلستان که به دانشجویان کارشناسی ارشد در دانشگاه وست مینستر اعطا می گردد . این کمک هزینه تحصیلی بر اساس لیاقت علمی و نیاز مالی به دانشجویان ارائه می گردد . همچنین امکان دریافت این کمک هزینه های تحصیلی برای دانشجویان مقطع کارشناسی بین المللی وجود دارد .
اگر شما هم جزو علاقه مندان تحصیل در انگلستان هستید برای کسب اطلاعات در رابطه شرایط اعزام دانشجو به این کشور با کمک بورسیه تحصیلی انگلستان و اخذ ویزای بورسیه تحصیلی انگلستان به صورت تضمینی در این کشور می توانند با کمک وکلای مجرب موسسه بین المللی کوچگرکه از بهترین موسسات اعزام دانشجو در استان فارس می باشد به راحتی و در کمترین زمان ویزای تحصیل در این کشور را دریافت کنید .
در این مقاله تا حد توان سعی کردیم شرایط بورسیه تحصیلی شدن انگلستان و شرایط اخذ بورسیه و فاند را شرح دهیم. امیدواریم به شما متقاضی تحصیل در این کشور کمکی کرده باشیم .

  نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید مدیر سایت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.